Archives de catégorie : Shes

Shitet Banesë 50metra larg Detit 450 €uro m2

Foto 001.1PNG

Shitet Banesë – Hyrje 2 + 1 me siperfaqe 95.5 metra katrore

kati 9 me ashensor .

Hyrja ndodhet ne afresi 50 metra

nga bregdeti disponojm gjithe dekumentacionin e nevojshem

si hipoteke kontrat dritash dhe ujit CMIMI :450 euro m2,

te interesuarit te na kontaktojn

ne kete nr kontakti : 0355 698170038

në rastë të vështërsive për të kontaktuar në numrin lart, ju mundë të kontaktoni edhe ne Redaksi

e-mail :medvegja.redaksia@gmail.com apo ne FB

http://www.facebook.com/medvegja.redaksia

 

Foto 001

Share